Спортски викенд

На првенству централне Србије у стрељаштву које је одржано у Смедереву стрелци СК Топличанин 1887 освојили су три медаље. У конкуренцији кадеткиња Марија Нешић пушком освојила је друго место док је Ангелина Младеновић у конкуренцији млађих јуниорки заузела десето место. У дисциплини пиштољ у конкуренцији кадеткиња Миона Булатовић заузела је треће место а Андреа Стевановић друго место у конкуренцији млађих јуниорки.

У првом колу наставка фудбалског првенства Зоне Југ утакмица између Топличанина и Младости 1959 из Винарца прекинута је у 40. минуту код резултата 5:0 за Топличанин. Гости су дошли у Прокупље са само 7 играча. У 40. минуту један играч гостујуће екипе се повредио и обзиром да екипа не може да игра са мање од седам играча утакмица је прекинута.

Одбојкаши Топлианина поражени су на свом терену у сусрету са екипом Дунав Волеј из Новог Сада резултатом 3:1 у сетовима ( 25:19, 18:25, 22:25, 23:25) у оквиру наставка првенства Прве одбојкашке лиге.

Одбојкашице Топличанина на гостовању у Крушевцу савладале су екипу Напретка са максималних 3:0 у сетовима (25:18, 25:20, 25:20).

У оквиру 19. кола Прве регионалне кошаркашке лиге кошаркаши Топличанина савладали су на свом перкету екипу Јабланице из Медвеђе резултатом 90:58 (21:16, 24:14, 17:15, 28:13). Након овог кола кошаркаши Топличанина налазе се на 6. месту са скором од 12 победа и 7 пораза.