Друштво

Четири злата, два сребра и једна бронза за боксере Топличанина

Боксери Топличанина остварили су фантастичан успех на Купу Србије у боксу који је одржан на Златибору. Прокупчани су освојили четири златне медаље, две сребрне и једну бронзану. Златне медаље освојили су Никола Јевтић и […детаљније…]

Друштво

Државно првенство у рукомету за викенд у Прокупљу

Предстојећег викенда, у Спортској хали „Др Зоран Ђинђић“ у Прокупљу, одржаће се Државно првенству у рукомету за кадеткиње, играчице рођене 2007. године и млађе. На турниру учествује 12 најбољих екипа из Србије које су избориле […детаљније…]

Друштво

Рукометашице Гимназије на републичком такмичењу

Након освојеног првог места на Окружном такмичењу у рукомету за дечаке и девојчице, мушка и женска екипа Рукометне секције Гимназије у Прокупљу вредно се припремала за међуокружни ниво. Међуокружно такмичење у […детаљније…]

Друштво

Пријем за боксере освајаче медаља

Поводом великог успеха на управо завршеном првенству Србије у боксу за млађе категорије које је одржано у Прокупљу, градоначелник Прокупља Мирослав Антовић и члан градског већа задужен за спорт Иван Петровић […детаљније…]

Омладински кутак

Одржано првенство Србије у боксу

У организацији Боксерског клуба Топличанин и Боксерског савеза Србије уз подршку града Прокупља одржано је првенство Србије за пионире, кадете и јуниоре у боксу. На првенству је учествовало рекордних више од […детаљније…]

Bez kategorije

Спортски викенд

На првенству централне Србије у стрељаштву које је одржано у Смедереву стрелци СК Топличанин 1887 освојили су три медаље. У конкуренцији кадеткиња Марија Нешић пушком освојила је друго место док је […детаљније…]

Друштво

Државна церемонија обележавања 107 година од Топличког устанка у Прокупљу

У понедељак 26. фебруара у 11 часова код споменика “Топличанима палим у ратовима 1912-1918 и жртвама Народног устанка 1917.године” у Прокупљу биће одржана државна церемонија, поводом обележавања 107 годишњице од избијања […детаљније…]

Друштво

У оквиру наставка рукометног првенства Супер Б лиге за жене у дербију рукометашице Топличанина поражене су на свом терену од лидера на табели екипе Бор „Zijin Copper“ резултатом 20:19 полувреме 10:9 […детаљније…]

Спорт

У оквиру 17. кола кошаркашког првенства кошаркаши Топличанина остварили су најубедљивију победу у овој сезони. Они су на свом паркету савладали Напредак из Алексинца са убедљивих 105:62 (26:16, 26:16, 29:19, 24:11). […детаљније…]

Друштво

Одбојкаши Топличанина одиграли су још један неизвестан меч који је одлучен после пет сетова. У оквиру 8. кола Прве лиге Србије поражени су у Београду у сусрету са екипом Железничара резултатом […детаљније…]