
Одбојкаши Топличанина наставили су са серијом победа, задржавши тако лидерску позицију на табели. У оквиру 5. кола Друге лиге Исток, савладали су ОК Пирот на свом паркету, са максималних 3:0, по сетовима 25:16, 25:17, 25:6. Домаћи одбојкаши су сигурном игром, у сва три сета, дошли до велике предности и, на крају, до заслужене победе. У наредном колу, одбојкаши Топличанина гостују у Нишу, где се састају са ОК Десетка, који тренутно има исти број бодова као и Топличанин.
У оквиру исте лиге, МОК Топличанин доживео је пораз у Нишу од ОК Десетка, са максималних 3:0 (25:20, 25:20, 25:20).
У женској одбојкашкој Међурегионалној лиги, ЖОК Топличанин савладао је ОК Топличанин 2002 са 3:0, док је ОК Топличанин поражен у Лебану.
Кошаркаши Прокупља остварили су врло важну победу у 7. колу кошаркашког првенства Прве регионалне лиге. Они су савладали Јастребац из Алексинца резултатом 93:75, по четвртинама 24:22, 34:13, 19:19, 16:21. Праву предност Прокупчани су стекли у другом делу утакмице, коју су убедљиво добили. До краја, гостујућа екипа није успела озбиљније да запрети, тако да су кошаркаши Прокупља дошли до тријумфа. У наредном колу Прокупчани су слободни, а онда на свом паркету дочекују Димитровград.
У оквиру 13. кола фудбалског првенства зоне Запад, фудбалери Топличанина и Косанице играли су без голова. По идеалним условима за игру, пред никад више гледалаца ове јесени, у првом полувремену боље се снашла екипа из Куршумлије, која је имала две идеалне прилике. У другом делу, Топличанин је био бољи, уз једну прилику, али претежно се играло на средини терена. На крају, бодови су реално подељени, за јесењу титулу Косанице, али и као нада фудбалерима Топличанина да на пролеће могу до титуле и вишег ранга. До краја јесењег дела првенства остало је још два кола. У наредном, Топличанин гостује екипи Драгоцвета, док у последњем колу дочекује Мораву из Ћуприје.
Буди први са коментаром