Приводе се крају радови на изградњи парка код Дома старих, следи озелењавање и постављање мобилијара

 

Радови на изградњи парка код Дома старих увелико трају, а како кажу из локалне самоуправе, тренутно се постављају бехатон плоче на стазама, као и унутар централног амфитеатра и летњиковца. Према најавама надлежних, ови радови завршавају се за неколико дана.


„У овој фази постављања бехатон плоча, завршавају се пешачке стазе за шетњу. Након тога, у наредној фази, предвиђено је озелењавање, набавка мобилијара за парк, постављање дечијег игралишта, као и осветљење, чиме се завршавају комплетни радови, парк се приводи намени и даје грађанима на коришћење“, кажу из Градске управе у Прокупљу.


Радови, у износу од нешто преко девет милиона динара, финансирају се из буџета Града, а наџор врши Јавно предузеће за урбанизам и уређење. Парк код Дома старих значиће много грађанима овог дела града, обзиром да на овој локацији никада није било парковских површина.

 

Буди први са коментаром

Оставите коментар

Ваша емаил адреса неће бити објављена


*